Odvoz kontajnerov v Žiline — Žilina Gallery

Žilina Gallery :: Fotogaléria mesta Žiliny

93/202

Odvoz kontajnerov v Žiline

premietanie (slideshow)
Odvoz kontajnerov v Žiline

Odvoz korýtkových kontajnerov (reťazových) v Žiline

Ramenový nakladač na špeciálne vozidlo spoločnosti T + T, a. s. Žilina
(Foto: 11. 3. 2019)

Veľkokapacitné kontajnery na zber objemných komunálnych odpadov v meste Žilina. Do veľkokapacitných kontajnerov patria: napr. koberce, podlahoviny, nábytok, šatstvo, bytové jadrá, matrace, detské kočíky a pod.
Do veľkokapacitných kontajnerov nepatria: chladničky, televízory, akumulátory, elektronika, pneumatiky, farby, riedidlá, obaly z nebezpečných látok, drobný stavebný odpad, tráva, lístie, konáre a pod.
Komodity, ktoré nepatria do veľkokapacitných kontajnerov môžu občania bezplatne odovzdať do zberného dvora na Jánošíkovej ulici a do zberného dvora v Považskom Chlmci (v pracovné dni od 10.00 do 18.00 hod., v sobotu od 8.00 do 12.00 hod.). Výnimkou je zelený odpad, ktorý je možné odovzdať iba do zberného dvora v Považskom Chlmci a pneumatiky, ktoré sa odovzdávajú iba do pneuservisov alebo distribútorom pneumatík. (Text prevzatý z web. stránky Mesta Žilina.)

Veľkokapacitné kontajnery sú rôznych druhov a veľkostí: Kontajnery na stavebný odpad, stredne veľké kontajnery 7 m3, stredne veľké kontajnery s objemom 5,5 m3, kontajnery na štiepku, kontajnery pre zberné dvory, uzatvárateľné kontajnery, priemyselné kontajnery a mnohé ďalšie druhy.Kategórie
Publikované
Rozmery 905*600
Návštev 9

[0] Komentárov

Pridať komentár