Pošta Žilina 7 (Solinky) — Žilina Gallery

Žilina Gallery :: Fotogaléria mesta Žiliny

19/60

Pošta Žilina 7 (Solinky)

premietanie (slideshow)
Pošta Žilina 7 (Solinky)

Pošta Žilina 7 – Solinky


Pošta Žilina 7, Prielohy 1012/2c, 010 07 Žilina. Tel.: 041/500 34 00.
Úradné hodiny: Po – Pia 8:00 – 18:00, So: 8:30 – 10:30 hod.

Dodávacia Pošta Žilina 7 (Solinky) sa od 1. 6. 2009 presťahovala do nových priestorov na prízemí objektu LIVING CENTRUM (vedľa Metra).
Informácie, novinky, ďalšie kontakty a cenníky nájdete na web. stránke Slovenskej pošty (kliknúť na odkaz): www.posta.sk.Kategórie
Publikované
Rozmery 800*600
Návštev 40412

[27] Komentárov

lion - Sobota 01 Apríl 2017 21:27

mala by prenechat miesto pre mladsie kolegyne a ist uz do dôchodku

lion - Sobota 01 Apríl 2017 21:25

to ako v com ti poradi ked nic nevie............

Miroslav - Piatok 31 Marec 2017 13:35

Pani Danica je veľmi milá pracovníčka a vždy mi ochotne poradí. Treba brať do úvahy, že sa tam pracuje s peniazmi a to prináša zodpovednosť a platy na pošte sú mizerné.

Lujza - Sobota 07 Január 2017 20:15

Ked nieco chces mas prist na postu osobne to riesit a nie vyvolavat..pracuje sa tam s peniazmi a tie su mi prednejsie jasne ze si vybavim zakaznika a az potom telefon..ty chytrak

siska - Streda 21 December 2016 20:46

zbožňujem ľudí čo nič v živote nedokázali, ale posudzovať vedia.....

siska - Streda 21 December 2016 20:44

ty admin ani podpísať sa nevieš, keby si si tam sadol tak sa po.....š a nie to riešiť tf.........

admin - Utorok 20 December 2016 15:28

Číslo je dobré, len zamestnanci sú nanič.

Alena - Utorok 20 December 2016 10:29

Už k Vám volám 3 dni - nikto mi to za 3 dni nezdvihol. Číslo nanič!!!!!!!!!

maruš - Sobota 19 November 2016 23:30

Treba otvoriť este aspon jedno okienko doobeda a urcite dve okienka poobede. ste na veľmi dobrom mieste s možným parkovaním, čo je veľká výhoda.

maruš - Sobota 19 November 2016 23:26

Dievčence klobuk dole - ste veľmi sikovné, milé a ochotné. Toľko práce zvládnuť je veľa aj na .....

Monika - Utorok 23 Február 2016 23:45

Môžem len súhlasiť s ostatnými.Pani Danica za balíkovym okienkom je jedna drzá osoba,neochotna a arogantná.Vsetko jej dlho trvá, nikdy sa neusmeje a tvári sa ze by najradšej už sedela doma na dôchodku.Naopak druhá pani "blondínka" je skvelá,ochotná a vždy milá aj keď má tiež už toho možno dosť.A nechápem že v jeden deň u pani Danici platím za balík viac ako keď posielam to isté a tu istú gramáž u druhej pani.Doteraz som tomu nepochopila,keď posielam úplne to isté prečo sú sumy o dosť rozdielne.Ked pracuje má neskutočne dlhé rady.
Nechápem prečo ju nevyhodia keď je na nu toľko sťažnosti.NAOPAK CHVALIM druhu pani!!

Ivan - Piatok 20 November 2015 17:20

Pošta v podstate na sídlisku :D Paráda., Až na dlhé rady to funguje. Len nechápem že keď sú otvorené tri vitríny, vybavuje šeky iba jedna.

host - Štvrtok 02 Apríl 2015 16:53

Na pošte sú z 5 okienok otvorené vždy najviac 3. Celý problém sa vystupňoval, keď jedno vyčlenili na poštové služby, ďalšie býva hlavne na balíky a to zvyšné nestíha.

Štefánia - Štvrtok 02 Apríl 2015 14:44

Už mám pokrk celej pošty.Vždy-či je to doobeda,alebo poobede,tak sú tam neskutočné rady a vybavím sa za trištvrte hodiny!Tá tučná pri balíkoch a Tá malá brýlata malá tmavovlasá sú hrozné.Pomalé,arogantné a správajú sa jak majsterky sveta!Prečo ich nevyhodíte???A celkovo doručovanie máte pekne nanič.Človek si zaplatí prvú triedu a zásielka aj tak nepríde na druhý deň a takisto s balíkmi,ktoré sú posielané mne neviem akú obežnú dráhu absolvujú,ale prídu po troch dňoch.A ďalšia vec sú žlté lístky v schránke.Ako je možné,že si napr.30-teho nájdem v schránke lístok s dátumom 27-eho???A to som doma a chodíme do schránky aj 2x denne?!?Som znechutená a nechápem,prečo tam máte takýto neskutočný bordel!Na iných poštách som vybavená vždy skôr a všetko tam funguje ako má,len u Vás nie!Urobte si tam láskavo poriadok,lebo sa bidem sťažovať na vyšších miestach.A podotýkam,nie je to len môj názor,ale veľ rôznych ľudí a je to otrasný fakt!!!

Tomáš - Štvrtok 08 Január 2015 22:19

Pani Danica (tmavovlasá) za balíkovým okienkom si na pošte asi odpracováva trest odňatia slobody. Je to tak nepríjmná pani, že to až nie je možné. Arogantná a drzá. Musím ju pomaly poprosiť, aby bola ochotná mi balík vziať. Naproti tomu tá druhá pani je presný opak. Práca jej ide od ruky a všetko s úsmevom i keď je vidno, že mám neúrekom roboty!!! Klobúk dole pani a nech Vám to vydrží. Pani Danicu by som v momente prepustil, aby si vážila robotu a ľudí, ktorí jej ju zabezpečujú tým, že využívajú služby pošty.
Vážim si i našu pani poštárku, ktorá roznáša Limbovú. Milá a ústretová pani.
želám Vám dámy, nech sa v novom roku darí a aby Vám úsmev z tváre nezmizol.

stevo - Pondelok 24 November 2014 09:28

To máte len jedno telefonne číslo, ktoré nikto nedvíha, ak sa s vami neda komunikovat zruste aj to, take sluzby su nam nanič

Hodas Roman - Piatok 11 Júl 2014 14:45

Dobry den ja mam zaplateny po box c.16 ale posta mi chodi priamo do schranky.poprosim o napravu .dakujem velmi pekne.hodasr11@gmail.com.(ja viem to tie dovolenky)

KATARÍNA - Pondelok 31 Marec 2014 10:11

So zásielkou "ZÁSIELKA MIMO ROZSAH DORUČ. SLUŽBY" máme nasledovnú skúsenosť. So sestrou som si objednala nejaké knihy, ktoré mali byť doručené na sestrino meno a adresu. Keďže išlo o balík, ktorý mohol mať tak až 2-3 kg odhadom, nepočítali sme, že by také niečo poštár mal doručiť, predsa len je to viac než 1 kg. Avšak podľa toho, čo bolo na oznámení o uložení zásielky na pošte, mal ten balík vážiť 20 kg. No, bolo to prekvapenie, lebo sme vedeli, čo si objednávame. A nič také, čo by malo vážiť 20 kg, si sestra neobjednala ani osobitne. Alebo že by bol odosielateľ pridal o pekných pár kíl naviac? Sestrin manžel išiel zásielku teda vyzdvihnúť, lebo však 20 kg... to by chcelo trochu viac sily už aj pri manipulácii. Ako spomínal, poštárky na pošte nemohli ten balík nájsť. Hľadali ho totiž medzi veľkými balíkmi, tak, ako to bolo uvedené, však 20 kg je len 20 kg, to tam mali napísané.Bezvýsledne. Naveľa-naveľa začali hľadať už všade. Podarilo sa. Prajem pekný deň.
KATA

host - Nedeľa 30 Marec 2014 12:46

Vážená pani,
keď si už vybavujete zástup za riadnu doručovateľku, tak si aspoň zožeňte taký, ktorý vie čítať a písať a nebehá v pracovnej dobe so sluchátkom na uchu. Ako sa taký človek môže potom sústrediť na to, čo má kam doručovať? V priebehu týždňa som bola nútená riešiť výstrelky takého zástupu.24. 3. t.r. som bola počas celého dňa doma. Ráno 25. 3. som našla v schránke žltý lístok, na ktorom bolo označené, že adresát nezastihnutý. Pritom pripomínam, že počas celého toho dňa som bola doma, zástup za doručovateľku sa ani len neunúval prísť pred dvere bytu. Ďalšia vec je, že 28. 3. t. r. som našla vo svojej schránke okrem pošty adresovanej mne od SSE aj poštu, ktorá bola adresovaná susede, taktiež od SSE. Na obálke bolo uvedené Poštovné úverované, takže je jasné,že SSE to nedoručovali, ale pošta. Aby som pripomenula aj iné veci, napríklad minulý rok som našla poštu, ktorá bola adresovaná adresátovi z inej ulice,kde síce číslo vchodu sedelo, ale nie ulica. Takto by som mohla pokračovať aj ďalej. Reči, že vraj má zástup toho veľa, tu neobstoja. Na prácu sa treba sústrediť, a nie mať sluchátko v uchu a rozmýšľať nevedno nad čím. Kedysi doručovala pošta aj také veci, ako sú výpisy z účtov, elektronické faktúry, ktoré boli v tlačovej forme, listy a pohľadnice, ktoré už dnes boli vo väčšine prípadov zamenené za emaily a sms-ky. Mnoho z týchto vecí už dnes pošta nedoručuje. Takže čoho je veľa? Takisto neobstojí argument, že nemá kto zastupovať. Je dosť ľudí, ktorí by radi išli aspoň zastupovať a vážili by si to, čo by aj dali najavo svojím prístupom k práci. Zástup, ktorý si evidentne neváži, že má prácu, o čom to je? My tu máme skvelú doručovateľku. Kedykoľvek ju stretnem, nikdy nie je zamračená, vždy všetko robí riadne, na nič sa nesťažuje a ani sa nesťažovala, a to ani vtedy, keď tej pošty musela doručovať oveľa-oveľa viac, či už v zime, v lete, v daždi, v mraze, v horúčavách. Vždy rovnako skvelá poštárka. Ďakujem za porozumenie.
Mgr. Homolová

honza - Streda 26 Marec 2014 07:17

Pani vedúca, kde máte na dverách Vaše meno a priezvisko s uvedením Vašej funkcie vedúca pošty? Kde Vás má hľadať nespokojný zákazník? Tých kiksov,ktoré robia pracovníci práve Vašej pobočky, a to aj opakovane to isté, česť výnimkám, je už dosť.V dnešných časoch internetizácie a elektronizácie je to naozaj veľký luxus platiť ľudí, ktorí si nerobia riadne svoju robotu a miesto toho, aby si ju vykonávali zodpovedne, opakovane sa dopúšťajú rovnakých chýb.Možno by tiež stálo za úvahu ponechať si tých zodpovedných, aj im zvýšiť platy, veď prepustením čo aj len jedného či dvoch neporiadnych pracovníkov by sa na to peniaze iste našli. Alebo azda platí, že vraj aký pán, taký krám?

jano - Štvrtok 13 Február 2014 16:07

zasielku"krabicka" nebola dorucena z dovodu " ZASIELKA MIMO ROZSAHU DOR.SLUZBY". Byvam cca 700 metrov od Posty. N E R O Z U M I E M .Polackova Daniela Pharm Dr - Streda 22 Január 2014 09:32

Ziadost o napravu pochybenia Posty 7.Na Vasej poste mam zaplateny POBOX c80 ,ktory je schrankou pre dorucovanie posty na povodnu adresu z Jasenovej 16.Z inych zdrojov mam vedomost ,ze v poslednych 3 dnoch ,dorucovatelka nedala moju postu do POBOX u ,ale dorucila ju na adresu Jasenova 16.Prosim ,aby dorucovatelka urychlene list vyziadala od najomnikov bytu na Jasenovej 16 a dorucila ho do mojho POBOXU,ma sa jednat o neaku platbu ,ak by som list neobdrzala financne rozdiely budem pozadovat od posty .
S pozdravom Polackova

admin - Utorok 14 Január 2014 12:34

Obedňajšiu prestávku nemajú uvedenú ani na svojej oficiálnej webovej stránke www.posta.sk. Pracovná doba je tam uvedená počas pracovných dní nepretržitá od 8:00 - 18:00 hod. Ak máte obedňajšiu prestávku, tak mi napíšte odkedy.

administrátor

eva - Pondelok 13 Január 2014 19:44

prosim doplnit obednajsiu prestavku
vdaka

Majo - Sobota 21 December 2013 12:44

Maju tak jednu taku peknu postarku ;)

zajo - Pondelok 09 September 2013 16:10

ja by som tam pridal aj poštu z Bytčice- tá funguje len keď sú ludia v práci

host - Štvrtok 28 Február 2013 08:23

Ďaleko od ludí
Pridať komentár